טלמיטינג – הדרך המהירה לצמוח

הוסף טקסט מרחף כאן

שירות טלמיטינג איכותי מאפשר להשיג את המטרה

עסק חדש זקוק ללקוחות חדשים, ובזמן קצר ככל האפשר. גם עסקים ותיקים ייהנו מקפיצת מדרגה אם ירחיבו באופן משמעותי את מאגר הלקוחות. שירות טלמיטינג איכותי מאפשר להשיג את המטרה הזו במקסימום יעילות

כמעט כל עסק חדש נמצא במלכוד: מצד אחד, הוא עדיין לא מוכר ולכן יש לו מעט הכנסות. מצד שני, השגת לקוחות חדשים והעלאת היקף המכירות מחייבים השקעה כספית. שירות טלמיטינג הוא דרך מצוינת לפרוץ את המלכוד, בעיקר בזכות היעילות.

טלמיטינג

כשאפשר להמיר שיעור גבוה של מתעניינים ולהפוך אותם ללקוחות משלמים, ההשקעה בשיווק משתלמת.

הכלל הנ"ל חל גם על עסקים ותיקים שעדיין לא מממשים את הפוטנציאל שלהם. בכתבה זו תמצאו הסבר מפורט לגבי תהליך העבודה של טלמיטינג והדרך הנכונה להפיק ממנו מקסימום תועלת.

איך טלמיטינג משפר את יחס ההמרה?

המטרה של טלמיטינג היא לייצר פגישה. הפגישה יכולה להיות בין בעל העסק לבין אדם שמתעניין במוצרים או בשירותים, או בין נציגי מחלקת המכירות של העסק לאותו לקוח פוטנציאלי.

הפגישה מגיעה לאחר שיחת טלפון משמעותית, ולכן הסיכוי שבסיומה תתבצע מכירה גבוה.

חשוב להדגיש שהשיחות שאותם מבצעים אנשי הטלמיטינג הן לא שיחות טכניות בלבד. התוצר הוא אמנם תיאום פגישה, אבל במהלך כל שיחה נמסר ללקוח העתידי מידע רלוונטי שמניע אותו לפעולה ומקרב אותו להחלטה לקנות מכם מוצר או שירות.

לחצו למידע נוסף על טלמיטינג

בנוסף, במקרים רבים הלקוחות הפוטנציאליים מעלים במהלך השיחה התנגדויות, מקבלים מענה מדויק לכל התנגדות ובהתאם מגיעים למפגש עם אנשי העסק עצמו כשהם בשלים לרכישה.

כיצד מתבצע התהליך?

העלאת שיעור ההמרה ומיצוי הפוטנציאל של כל ליד הם כמובן לא הוקוס פוקוס. ההצלחה נשענת על תהליך עבודה מסודר ומדויק.

בשלב ראשון יתבצע אפיון לפרויקט הספציפי: מהם המוצרים או השירותים שאותם רוצים למכור, מיהם קהלי היעד, מה מאפיין את הקבוצות השונות של אותם אנשים שיהפכו ללקוחות ועוד.

לאחר ניתוח ופילוח קהל המטרה, מייצרים תסריט בסיסי לשיחת הטלפון. התסריט מגובש על בסיס הניסיון של חברת הטלמיטינג ועל בסיס הידע שלכם לגבי המוצרים והשירותים שאתם משווקים.

התסריט כולל שאלות נפוצות ותשובות אליהן, וכן מענה להתנגדויות אפשריות.

השלב הבא הוא סימולציות מגוונות כדי להכשיר את נשות ואנשי הטלמיטינג. בדרך זו כל מי שידבר או תדבר עם לקוחות פוטנציאליים יהיו מיומנים מאוד והסיכוי לתיאום פגישה יהיה מקסימלי. כאמור, גם בפגישות עצמן יחס ההמרה גבוה, ולכן השורה התחתונה היא זינוק במכירות.

בקרה שוטפת ושקיפות מלאה

סיבה נוספת להצלחת תהליך טלמיטינג, בתנאי כמובן שהמשימה מופקדת בידי חברה מקצועית ורצינית, היא השימוש בכלי בקרה מתקדמים.

הבקרה השוטפת על כל שיחה, ועל הפרויקט כולו, מאפשרת לזהות בזמן אמת מכשולים. מיד עם זיהוי המכשול, נמצא גם פתרון מתאים, כך שמקסימום שיחות יהפכו לפגישות ולמכירות.

הבקרה מתורגמת גם לשקיפות מלאה, כשהעסק שהזמין את שירותי הטלמיטינג מקבל בכל נקודת זמן תמונת מצב מלאה. כמו כן ישנה גישה לשיחות המתקיימות, על-מנת שבעל העסק ואנשיו יוכלו לתרום גם הם לשיפור מתמיד של תסריטי השיחה. היכולת להגיב במהירות מובילה אף היא למקסימום תועלת.

לחצו למידע נוסף על טלמיטינג

טלמיטינג – הדרך המהירה לצמוח

הוסף טקסט מרחף כאן שירות טלמיטינג איכותי מאפשר להשיג את המטרה עסק חדש זקוק ללקוחות חדשים, ובזמן קצר ככל האפשר. גם עסקים ותיקים ייהנו מקפיצת

Read More »

לוח מכוניות למכירה

הוסף טקסט מרחף כאן היתרונות הגדולים של הלוח מכוניות למכירה לוח מכוניות למכירה הוא כבר מזמן לא רק לוח למכירת של רכבים משומשים, אלא הוא

Read More »

תרגום נוטריוני למסמכי תאגיד

הוסף טקסט מרחף כאן תרגום נוטריוני למסמכי תאגיד ואנשים פרטיים מסוגים שונים לא פעם, אנשים באים באינטראקציה עם גורמים שונים בחו"ל או עם קהילה של

Read More »