מגרשי מכוניות

הוסף טקסט מרחף כאן

שוק המכוניות למכירה

שוק המכוניות למכירה שוקק בשנים האחרונות בישראל הודות לשיטת הליסינג ולהחלפת מכוניות חדשות בתדירות גבוהה מעבר.

חברות הליסינג השונות מאפשרות רכישת רכב חדש תמורת הרכב הישן בקלות ובהסדרי תשלום נוחים, מרבית מבעלי הרכבים הפרטיים מעדיפים להחליף את רכבם בדגם חדיש יותר בתקופות קצרות יחסית, כל זאת מביא להיצע רכב של מכוניות למכירה העומד לרשות המעוניינים לקנות רכבי יד שניה.

ההיצע הרחב של מכוניות למכירה יצר זירה תחרותית במקורות המוכרים מכוניות כמו סוחרי מכוניות אשר מוכרים מכוניות יד שניה במגרשי מכוניות, אתרי אינטרנט המספקים מידע אודות מכוניות למכירה ומאפשרים לקונים פוטנציאליים למצוא את המכונית האידיאלית עבורם וכדומה.

מה היתרונות והחסרונות של רכישת מכוניות למכירה ממגרש מכוניות? להלן התשובות בכתבה הבאה.

יתרונות של מגרשי מכוניות

מגרשי מכוניות רבים המציעים מכוניות למכירה ידועים בהיצע הרחב של מכוניות שהם מעמידים לרשות הקונים הפוטנציאליים.

היתרונות הבולטים שברכישת מכונית ממגרש מכוניות מוסדר הוא החיסכון בזמן ובכסף שבביצוע פעולת רכישת המכונית מול מוכר פרטי וחיפוש אחר מכונית באופן עצמאי.

במגרש המכוניות יכול הקונה הפוטנציאלי להתרשם מהמכוניות המוצעות למכירה במגרש, לנהל משא ומתן ישיר על המחיר מול סוחר המכוניות וליישם את העסקה באופן ישיר ונוח.

יתרון בולט נוסף שברכישת מכונית על ידי מגרש מכוניות הוא בהיצע הרחב של המכוניות העומדות למכירה. הודות לנוחות ולאטרקטיביות של מכירת המכונית למגרש מכוניות, מוכרים רבים מעדיפים למכור את מכוניתם במחיר נמוך יחסית לסוחר מכוניות ולכן יכול להיות שהקונה הפוטנציאלי ימצא מכוניות במגרש מכוניות שלא יכול למצאן באופן עצמאי.

יתרון נוסף הוא השירותים הנלווים שמגרש המכוניות מעניק.

כמו בתהליך קניית דירה בו חשוב למצוא שירותי פינוי דירה גם בתהליך קניית רכב חשובים שירותים נלווים כמו שירותי שטיפת רכבים, שירותי משלוחים לביצוע העסקה מול הרשויות השונות וכדומה.

חסרונות ברכישת מכוניות באמצעות מגרש מכוניות

אחד החסרונות הבולטים שברכישת מכוניות באמצעות מגרש מכוניות הוא המחיר הגבוה יחסית של המכונית.

מגרשי מכוניות רבים לרוב ימכרו את המכונית במחיר הנקוב במחירון או במחיר הגבוה מכך על מנת ליהנות מרווחים על המכונית ולקבל עמלת שירות על פעולת התיווך שהם מעניקים.

סביר להניח שהלקוח יכול לקנות את המכונית שקנה באמצעות מגרש מכוניות במחיר הנמוך משמעותית באמצעות חיפוש עצמאי.

טלמיטינג – הדרך המהירה לצמוח

הוסף טקסט מרחף כאן שירות טלמיטינג איכותי מאפשר להשיג את המטרה עסק חדש זקוק ללקוחות חדשים, ובזמן קצר ככל האפשר. גם עסקים ותיקים ייהנו מקפיצת

Read More »

לוח מכוניות למכירה

הוסף טקסט מרחף כאן היתרונות הגדולים של הלוח מכוניות למכירה לוח מכוניות למכירה הוא כבר מזמן לא רק לוח למכירת של רכבים משומשים, אלא הוא

Read More »

תרגום נוטריוני למסמכי תאגיד

הוסף טקסט מרחף כאן תרגום נוטריוני למסמכי תאגיד ואנשים פרטיים מסוגים שונים לא פעם, אנשים באים באינטראקציה עם גורמים שונים בחו"ל או עם קהילה של

Read More »