תאונות

הוסף טקסט מרחף כאן

מי לא מכיר את התהליך המייגע של מכוניות למכירה, מעטים הם האנשים שמצליחים למכור את רכבם באופן יעיל ומהיר.

 

טלמיטינג – הדרך המהירה לצמוח

הוסף טקסט מרחף כאן שירות טלמיטינג איכותי מאפשר להשיג את המטרה עסק חדש זקוק ללקוחות חדשים, ובזמן קצר ככל האפשר. גם עסקים ותיקים ייהנו מקפיצת

Read More »

לוח מכוניות למכירה

הוסף טקסט מרחף כאן היתרונות הגדולים של הלוח מכוניות למכירה לוח מכוניות למכירה הוא כבר מזמן לא רק לוח למכירת של רכבים משומשים, אלא הוא

Read More »

תרגום נוטריוני למסמכי תאגיד

הוסף טקסט מרחף כאן תרגום נוטריוני למסמכי תאגיד ואנשים פרטיים מסוגים שונים לא פעם, אנשים באים באינטראקציה עם גורמים שונים בחו"ל או עם קהילה של

Read More »

תאונות דרכים

אדם אשר נפגע בתאונת דרכים בדרכו למקום העבודה, או לחילופין, בדרכו חזרה ממקום העבודה, רשאי להגיע תביעת נזקי גוף גם למוסד לביטוח לאומי וגם לחברת הביטוח בו הוא מבוטח בפוליסת ביטוח החובה. הגשת התביעה למוסד לביטוח לאומי מתקיימת במסגרת תביעת תאונת עבודה, כאשר אחוזי הנכות הנקבעים על ידי הועדה הרפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי, משמשים כבסיס לקביעת הפיצוי הכספי לו זכאי האדם הנפגע לתבוע מחברות הביטוח. עורך דין תאונות דרכים המתמחה גם בדיני העבודה, יוכל לסייע לכם לגבש את תיק התביעה לכל אחד מהגופים הנ"ל, ואף ללוות אתכם לאורך כל ניהול התביעה.
תאונת דרכים או תאונת עבודה- מה אומר החוק?
על פי הגדרת החוק בישראל, אדם אשר היה בדרכו לעבודה או ממנה ונפגע בתאונת דרכים, זכאי לדרוש את זכותו להיות מוכר כנפגע תאונות עבודה, ומשמעות הדבר היא שאותו אדם זכאי להגיש תביעה כנפגע עבודה באמצעות המוסד לביטוח לאומי.
בהגדרת החוק נקבע כי כל תאונה אשר התרחשה בדרך למקום העבודה וממנה, וללא סטייה או הפסקה מהדרך המקובלת תיחשב כתאונת עבודה. בית המשפט מהווה את הסמכות לקבוע את הדרך המקובלת ולבחון את מסלול נסיעתו של הנהג אל מקום העבודה ובחזרה ממנה. עורך דין תאונות דרכים יסייע לכם להכיר בדרככם אל מקום העבודה וממנה כדרך מקובלת על פי הגדרת בית המשפט.
מה קורה לאחר שתאונת הדרכים הוכרה כתאונת עבודה?
לאחר הגדרת תאונת הדרכים כתאונת עבודה, האדם הנפגע רשאי להיבדק על ידי ועדה רפואית הקובעת את אחוזי הנכות בגין התאונה. גובה הנכות משפיע באופן ישיר על סכום הפיצוי אותו יקבל הנהג מהמוסד לביטוח לאומי, וכמו כן, על גובה הפיצוי אותו ניתן יהיה לדרוש מחברות הביטוח.
זכרו- על מנת לשמור על מלוא הזכויות המגיעות לכם הן כנפגעי תאונות דרכים והן כנפגעי תאונות עבודה, מומלץ להקדים את פנייתכם אל עורך דין תאונות עבודה המתמחה בניהול תיקי תביעה מסוג זה. עורך דין תאונות עבודה המתמחה גם בניהול תביעות לחברות ביטוח לאחר תאונת דרכים, יוכל לסייע לכם להתמודד מורכבות תיק התביעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *